• Новини
  • Політика
  • Силові структури
  • Пункт пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієї" на кордоні з Румуніїєю частково призупинить пропуск транспорту через аварійну ситуацію мосту через Тису
2699

Пункт пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієї" на кордоні з Румуніїєю частково призупинить пропуск транспорту через аварійну ситуацію мосту через Тису

Пункт пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієї" частково призупинить пропуск транспорту. Фото: Держприкорднослужба
Пункт пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієї" частково призупинить пропуск транспорту. Фото: Держприкорднослужба

Пункт пропуску "Солотвино - Сігету-Мармацієї" (Закарпатська область) на кордоні з Румуніїєю частково призупинить пропуск транспортних засобів у зв’язку із аварійною ситуацією, конструкції мосту через річку Тиса. Про це повідомляє Державна прикордонна служба, передають Українськi Новини.

"За інформацією румунської сторони, у зв’язку із аварійною ситуацією, конструкції мосту через річку Тиса та з метою проведення робіт по його відновленню, здійснення пропуску транспортних засобів буде зупинено з 10:00 по 15:00 з понеділка по п’ятницю", - йдеться у повідомленні.

Пішохідний рух в даному пункті пропуску зупинятися не буде.

Очікується, що призупинення пропуску через ремонтні роботи буде відбуватися впродовж 30 днів, починаючи з 5 вересня.

Як повідомляли Українськi Новини, у лютому 2023 року на кордоні з Румунією відкрили новий пункт пропуску "Дяківці – Раковець".

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.